Przedsiębiorstwo ECO Myjnie zaistniało w 2009 roku jako jedyny dystrybutor innowacyjnych mobilnych myjni parowych renomowanego włoskiego producenta firmy IMEX. Posiadamy w ofercie maszyny parowe - profesjonalne, przemysłowe oraz do użytku domowego. Wszystkie z nich cechują się niezwykłą funkcjonalnością oraz wysokimi parametrami jakościowymi i technicznymi.
Historia firmy ECO Myjnie to okres niezwykle dynamicznego rozwoju. Wyposażyliśmy w sprzęt myjący myjnie parowe w Polsce ! Jako pierwsze przedsiębiorstwo wprowadziliśmy na rynek urządzenia parowe dla myjni samochodowych oraz rozległej gamy innych zastosowań, jak wyposażenie firm sprzątających, gastronomicznych, hotelarskich oraz służbe zdrowia i przemysł, itp.
Choć nasz sprzęt został pierwotnie zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb rynku profesjonalnego, z pewnością może być stosowany wszędzie tam, gdzie niezbędne jest błyskawiczne, skuteczne, tanie i niekolidujące z innymi działaniami usuwanie niepożądanego brudu i zanieczyszczeń. Jego najwyższą skuteczność oraz klasę potwierdzają liczne certyfikaty zarówno polskie jak i międzynarodowe.
W odpowiedzi na wielkie i gwałtownie rosnące zainteresowanie na czyszczenie parą w innych specjalizacjach niż autokosmetyka i przemysł, nasza propozycja została poszerzona także o urządzenia przeznaczone do wykorzystania przez firmy sprzątające oraz przez klientów indywidualnych.
Proponujemy nie tylko sprzedaż maszyn. Pomagamy również w planowaniu i tworzeniu myjni i firm sprzątających od fundamentów, uzyskiwaniu dotacji na zakup sprzętu oraz pisaniu biznesplanów.

Ekologia

Dzięki naszym urządzeniom zredukujesz zużycie chemii - dzięki czemu praca stanie się przyjemniejsza i bezpieczniejsza

Szerokie spektrum zastosowań

Maszyny i chemia oferowane przez naszą firmę pozwola wykonanie usług, które dotychczas były niewykonalne!

Nasi Klienci

Do grona naszych klientów należą zarówno instytucje, jak i klienci indywidualni, m.in.: Mercedes-Benz Warszawa, Bentley Polska, Renault Zdunek, Renault Dzięciołowski, Volvo Euroservice, Ford Auto Mobile, Audi Warszawa , EVER Grupa, ROBO Wash Center, ISS, Volkswagen Auto, Mostostal Warszawa, Bank BGŻ, JW. Construction i Polonia Warszawa.

Pomoc

Chcesz otworzyć myjnię, firmę sprzątającą lub chcesz rozszerzyć zakres oferowanych już usług? Zależy Ci na kompleksowym utrzymaniu czystości w firmie, w mieszkaniu, w samochodzie? Skontaktuj się z nami...

 

Prezentacja sprzętu

Chcesz, aby prezentacja sprzętu odbyła się u Ciebie? Nie ma problemu - nasz DEMO BUS może przyjechać w każde zaproponowane przez Ciebie miejsce.

Rozwój

Chcąc pozostać liderem na polskim rynku urządzeń parowych nieustannie doskonalimy się wewnętrznie, a w oparciu o bardzo bliską współpracę z naszymi dostawcami, wprowadzamy do oferty najnowocześniejsze technologie i produkty. Zdając sobie sprawę z istoty kluczowego czynnika, jakim jest budowa przewagi konkurencyjnej na rynku, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale rozszerzając gamę naszych usług.


Współpraca

 

Pracujemy pełną parą!!!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy ECO Myjnie, poszukujemy partnerów handlowych zainteresowanych współpracą - na zasadzie umowy franczyzowej - w zakresie sprzedaży oferowanych przez nas produktów i usług na terenie całej Polski.

Współpracującym z nami firmom ECO Myjnie daje gwarancję produktów najwyższej jakości oraz oferuje:

 •     bardzo atrakcyjne warunki handlowe i wysoką marżę na sprzedaży
 •     przygotowanie merytoryczne, pełne wsparcie techniczne i szkolenia serwisowe
 •     wszechstronne wsparcie marketingowe w postaci katalogów produktowych, ulotek, broszur, reklam, gadżetów, stałych informacji o nowościach, ofert specjalnych oraz promocji firmy na naszej stronie internetowej
 •     bezpłatne części zamienne przez cały okres trwania gwarancji
 •     stałe rabaty, programy lojalnościowe i zniżki

Najlepszym partnerom zapewniamy wyłączność na określonym obszarze kraju wraz z indywidualnie opracowanym programem dystrybucji!

Dystrybucja

Przedsiębiorstwom chcącym nawiązać z nami bezpośrednią współpracę jako dystrybutor, zapewniamy:

 •     dostęp do pełnego asortymentu naszych produktów
 •     sprzedaży na zasadach wyłączności z możliwością tworzenia własnej siatki sprzedaży
 •     profesjonalne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie produktów
 •     stałe wsparcie w zakresie działań marketingowych
 •     hurtowe ceny produktów
 •     stałe rabaty
 •     bezpłatne części zamienne przez cały okres trwania gwarancji (za serwisowane urządzeń w okresie gwarancyjnym odpowiada Dystrybutor)

Autoryzowany punkt

Autoryzowanym punktom sprzedaży oferujemy:

 •     dostęp do pełnego asortymentu naszych produktów
 •     profesjonalne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie produktów
 •     minimalne wymagania kapitałowe
 •     stałe wsparcie w zakresie działań marketingowych
 •     serwis urządzeń (gwarancyjny i pogwarancyjny)

Nasze wymogi

Poszukujemy Partnerów posiadających własne punkty handlowe oraz doświadczenie w sprzedaży i aktywnym pozyskiwaniu klientów. Oprócz dobrej znajomości rynku urządzeń parowych, od naszych Partnerów oczekujemy:

 •     aktywnego budowania działu handlowego działającego na danym terenie
 •     rozwijania kanałów dystrybucji
 •     zaangażowania w kreowanie dobrego wizerunku oferowanych przez nas produktów
 •     spełniania wymagań odnośnie minimalnych zamówień
 •     realizacji działań marketingowych poprzez prezentację możliwości maszyn, dystrybucję ulotek oraz katalogów itp.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego.

Philosophy

Cum sociis natoque pen magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nulla dui. Fusce feugiat malesuada.

Testimonials

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ante lorem nibh mollis

John Kallen

Nasze motto

 Myjemy pełną parą ...

 Ecomyjnie

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.